Alergia, to choroba cywilizacyjna naszych czasów

Zdrowie Uroda

Jak sobie z nią radzić? Lekarstwa, które znajdziemy w aptekach, mają działanie jedynie doraźne, a z alergią musimy sobie radzić 24 godziny na dobę. O ile nie możemy w 100% odciąć się od alergenów w pracy oraz w drodze do/z pracy to dzięki alsos.pl jesteśmy w stanie zapewnić sobie komfortowe warunki do życia we własnym domu lub mieszkaniu.

W sklepie medycznym dla alergików (alsos.pl) znajdziemy wiele produktów, które umożliwią nam skuteczną walkę z alergią. Zaliczamy do nich takie produkty jak: na pyłki, środki do sprzątania, urządzenia AGD, odzież, bieliznę, urządzenia medyczne oraz pościel antyalergiczną.

Pościel zapewni Nam odpowiednią jakość snu, a dobry zdrowy sen jest najważniejszy i wie o tym każdy alergik. Specjalnie dla Naszych Klientów przygotowaliśmy najlepsze Zestawy Promocyjne w konkurencyjnych cenach:

Hallofil Allerban:

* w zestawie promocyjnym z kołdrą całoroczną

HOLLOFIL ALLERBAN Kołdra całoroczna 140×200+2×70/80 + gratis 2×40/40 w cenie 323zł

 

 

 

 

* w zestawie promocyjnym z kołdrą zimową 

HOLLOFIL ALLERBAN Kołdra zimowa 140×200+2×70/80 + gratis 2×40/40 w cenie 343zł

Wypełnienie to czterokanalikowe włókna Hallofilu Allerbanu –  te drugie są aktywnym składnikiem, który przeciwdziała rozwojowi roztoczy oraz bakterii, poprzez przerwanie łańcucha pokarmowego roztoczy domowych.

 

Vita-Med – Każdy z jego elementów można prać tak często jak tylko jest potrzeba w temperaturze 95 °C, zachowując przy tym swój pierwotny kształt jak i właściwości izolacyjne. Wszystko to dzięki specjalnemu wypełnieniu hipoalergicznym silikonowym poliestrem HCS. Dzięki swoim właściwością mogą z powodzeniem być stosowane przy schorzeniach reumatologicznych, zmianach zwyrodnieniowych, zapaleniami nerwów, zaburzeniami termoregulacji a także krążenia obwodowego.

Wszystkie nasze zestawy zawierają kołdrę, 2 poduszki w rozmiarze 70/80 oraz w gratisie 2 poduszeczki w rozmiarze 40/40. Kołdry wchodzące w skład zestawów promocyjnych są najlepszej jakości, gwarantują komfort spania, a dostępne są w czterech wersjach rozmiarowych: 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200 oraz 200 x 220 w cenie 257zł.

 

Wszystkie oferowane przez Nas produkty wchodzące w skład zestawów promocyjnych są produktami medycznymi antyalergicznymi, posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100 oraz Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH gwarantujące bezpieczeństwo kupowanego produktu.

Bezpieczeństwo, jakość, zdrowie – tylko Alsos.pl !!!

 


Źródło grafik i produktów:
alsos.pl


Written by Karol