Alergia, to choroba cywilizacyjna naszych czasów

Zdrowie Uroda

Jak sobie radzić z Alergią? Lekarstwa, które znajdziemy w aptekach, mają działanie jedynie
pomocy doraźnej. Tym czasem z problemem alergii musimy sobie radzić całą dobę. Życie jest takie, że nie możemy odciąć się w 100% od alergenów, ponieważ alergeny otaczają nas wszędzie. Są jednak specjalistyczne sklepy takie, jak Alsos.pl, dzięki którym możemy poprawić warunki swojego życia z pomocą odpowiednich kosmetyków, ubrań i pościeli.

W sklepie specjalistycznym/medycznym dla alergików (alsos.pl) znajdziemy produkty, które umożliwią nam skuteczną walkę z alergią. Są to różnego rodzaju środki do sprzątania, urządzenia AGD filtrujące powietrze, odzież, bielizna, oraz przede wszystkim pościel antyalergiczną.

Dobry zdrowy sen jest najważniejszy. Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy promocyjne zestawy pościeli w bardzo konkurencyjnych cenach:

Hallofil Allerban:

* w zestawie promocyjnym z kołdrą całoroczną

HOLLOFIL ALLERBAN Kołdra całoroczna 140×200+2×70/80 + gratis 2×40/40 w cenie 323zł

 

 

 

 

* w zestawie promocyjnym z kołdrą zimową 

HOLLOFIL ALLERBAN Kołdra zimowa 140×200+2×70/80 + gratis 2×40/40 w cenie 343zł

Wypełnienie to czterokanalikowe włókna Hallofilu Allerbanu –  te drugie są aktywnym składnikiem, który przeciwdziała rozwojowi roztoczy oraz bakterii, poprzez przerwanie łańcucha pokarmowego roztoczy domowych.

 

Vita-Med – Każdy z jego elementów można prać w temperaturze 95 °C, zachowując przy tym jego pierwotny kształt jak i jego właściwości izolacyjne. Wszystko to dzięki specjalnemu wypełnieniu HCS (hipoalergicznym silikonowym poliestrem). Wypełnienie dzięki swoim właściwościom może z powodzeniem być stosowane przy schorzeniach reumatologicznych, zmianach zwyrodnieniowych, zapaleniach nerwów, zaburzeniach termoregulacji a także krążenia obwodowego.

Wszystkie nasze zestawy zawierają kołdrę, 2 poduszki w rozmiarze 70/80 oraz w gratisie 2 poduszeczki w rozmiarze 40/40. Kołdry wchodzące w skład zestawów promocyjnych są najlepszej jakości, gwarantują komfort spania, a dostępne są w czterech wersjach rozmiarowych: 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200 oraz 200 x 220 w cenie 257zł.

 

Wszystkie oferowane przez Nas produkty wchodzące w skład zestawów promocyjnych są produktami medycznymi i antyalergicznymi. Posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100 oraz Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH, które gwarantujące bezpieczeństwo produktu.

Bezpieczeństwo, jakość, zdrowie – tylko Alsos.pl !!!

 


Źródło grafik i produktów:
alsos.pl


Written by Karol