Domowe zabiegi SPA

Zdrowie Uroda

Każda kobieta powinna choć raz wybrać się do SPA, by skorzystać z dobrodziejstw, jakie  kuracje te przynoszą. Pozwalają na odprężenie się, głęboki relaks, zregenerowanie sił. I choć zabiegi SPA nie są dość kosztowne, wiele pań nie może sobie pozwolić na takie wyjazdy. Trzeba jednak pamiętać, że salon odnowy biologicznej można z powodzeniem przygotować w domu.


Domowe zabiegi SPA przyniosą wiele korzyści: wspaniałe samopoczucie, promienny wygląd, zastrzyk energii, oczyszczony organizm, a nawet kilka kilogramów mniej. Za sprawą odprężających kuracji, wykonywanych przy ulubionej muzyce, a jednocześnie ze świadomością że robi się coś wyłącznie dla siebie, zmienimy się nie do poznania.

Zabiegów SPA, które można wykonać w domowym zaciszu jest wiele. Warto postawić na dokładne szczotkowanie ciała wykonane na sucho, naprzemienny prysznic, aromatyczną kąpiel i peeling. Domowe SPA można także wspomóc masażem z wykorzystaniem olejków oraz nałożeniem dobroczynnych masek na twarzy i szyję biust, okładów błotnych czy kąpieli z solą.

By domowe zabiegi w SPA były pełne, warto przygotować także na te kilka dni odpowiednią dietę, dzięki której oczyścimy organizm i w ten sposób pozbędziemy się kilku kilogramów.

Domowe SPA nie kosztuje zbyt wiele, a przynosi mnóstwo korzyści zarówno dla naszego zdrowia fizycznego, jak i zdrowia psychicznego. Warto więc poświęcić chociaż dwa dni na wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych bez pośpiechu.

  


Źródła grafik:
wetu.com
elitedaily.com
archdaily.com
collabcubed.com

Written by Karol