Hotele w górach – miejscem wypoczynku dla całej Rodziny

Turystyka

Cały rok planujemy oraz oszczędzamy na wspólne wakacje z Rodziną – w związku z tym wybierając miejsce na tak szczególny wyjazd miłośnicy górskich uroków powinni zdecydować się na hotel w górach o odpowiednio wysokim standardzie.

W Beskidzie Sądeckim wczasowicze mają bardzo duży wybór, jednak tylko jedno miejsce jest w stanie zapewnić nam i naszej Rodzinie odpowiedni komfort. Najlepszy wśród hoteli w górach jest Hotel Czarny Potok, gdzie goście spotkają się nie tylko z najwyższej klasy obsługą, ale doświadczą także bytowania z nieskalaną natura. Wszystko to dzięki doskonałej lokalizacji naszego hotelu – Krynica Zdrój, osiedle Czarny Potok, malownicze miejsce w sercu doliny Potoku Kryniczanka.

Nie wszystkie hotele w górach zapewniają odpowiednia warunki na wczasy z dziećmi. Wybierając na miejsce wypoczynku Hotel Czarny Potok mają Państwo gwarancję doskonale zorganizowanego czasu zarówno dla swojego dziecka jak i dla siebie. Rodziców na pewno ucieszy fakt, że dzieci do lat 12 przebywają w naszym hotelu gratis, a wszystkie atrakcje zapewniamy dla nich w cenie pobytu. Przygotowaliśmy dla Państwa pakiety, które poszerzone są o specjalne oferty z myślą o najmłodszych wczasowiczach. W ramach naszych programów animacyjnych zapewniamy opiekę niani, wycieczki, konkursy oraz atrakcje specjalne jak na przykład zajęcia kulinarne („mały szef kuchni”) w trakcie których dzieci będą mogły przygotować swoją sałatkę, pizze, ciasteczka. Dla chętnych dzieci prowadzone są również zajęcia taneczne oraz fitnessu.

W czasie kiedy dzieci będą się świetnie bawić pod okiem wykwalifikowanej kadry, Rodzice mogą spokojnie korzystać z atrakcji przygotowany specjalnie dla nich. Oddajemy do Państwa dyspozycji SPA, Łaźnię Beskidzką, Basen i Łaźnię Zdrojową oraz Cardio Fitness. Co sobotę zapraszamy Państwa na wieczór pełen atrakcji w amfiteatrze, po którym mogą Państwo skorzystać na przykład z relaksu w jacuzzi, bądź popływać w basenie rekreacyjnym z gejzerami, biczami wodnymi i kaskadami.

Źródło grafiki i informacji:
Hotel Czarny Potok – Hotele w górach

Written by Karol