Ile kosztują projekty domów parterowych?

Nieruchomości

projekty domów

„Ciasny, ale własny” – wiele osób wychodzi z tego założenia, decydując się na budowę domku. Nie da się ukryć, że jest to doskonałe rozwiązanie, którego wielość zalet przeważa nad zaletami mieszkania w bloku. Wiadomo, koszt wybudowania sporego domu jest ogromny. Podobnie zresztą jak koszty jego utrzymania. Dlatego też wiele osób decyduje się na niewielkie domki o powierzchni około 100 metrów kwadratowych. By wybudować takie obiekty, koniecznością są projekty domów parterowych. Wiele osób zastanawia się więc, z jakimi kosztami jest to związane.

projekt domu

Tutaj nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Warto bowiem mieć świadomość, że wszystko zależy od tego, kto wykonuje takie projekty domów parterowych. Jeśli decydujemy się na projekty „na zamówienie”, wówczas musimy liczyć się ze sporymi kosztami. Jeżeli jednak bierzemy pod uwagę gotowe projekty, wówczas koszty są znacznie niższe- nawet dwukrotnie. Warto więc dobrze zastanowić się, czy zakup takich gotowych planów nie jest korzystniejszym rozwiązaniem.

projekt domu parterowego

Trzeba liczyć się z tym, że projekty domów zaczynają się od kwoty 2000 zł i są zależne od tego, czy chcemy dom parterowy, piętrowy, czy też dom z zabudowanym poddaszem. Ciekawe projekty możemy znaleźć np. na archipelag.pl.

projekt domu z poddaszem


Źródło:
wikipedia.pl

tabelaofert.pl


Written by Karol