Jasne brązy z farbami Garnier. Sprawdź, który rodzaj farby wybrać, aby cieszyć się pięknym kolorem!

Zdrowie Uroda

Brązowe włosy nigdy nie wychodzą z mody i pożądanych trendów. Raz ukazywane są w ciemniejszej odsłonie, a kolejny w wersji jasnej lub wzbogaconej w świetliste pasma lub opalizujące refleksy. To kolor ponadczasowy i uniwersalny, a w wiosennym i letnim sezonie warto zdecydować się na jasne i delikatne brązy. Sprawdź czy jest to kolor stworzony dla Ciebie i wybierz najlepszy odcień jasnego brązu spośród farb wysokiej jakości marki Garnier!

Dlaczego warto farbować się na jasny brąz?

Jasny brąz to nie tylko kolor modny, ale także niezwykle uniwersalny. Podczas wyboru nowego odcienia, jaki pragniesz nadać swoim włosom, nie warto kierować się wyłącznie panującymi trendami, ale także tym czy dany kolor będzie pasował do cech Twojej urody. Jasne brązy pasują do każdej karnacji. Śniada, oliwkowa, ciemna czy blada skóra prezentuje się dobrze w towarzystwie tego koloru. Podobnie jest, jeśli chodzi o kolor tęczówki, zarówno oczy niebieskie, zielone, jak i intensywnie piwne zostaną pięknie wyeksponowane przy brązie na włosach. Warto również wspomnieć, że jasne i ciepłe brązy to idealne rozwiązanie dla kobiet i dziewczyn, które borykają się z niedoskonałościami skóry. Przy tym odcieniu zostaną one stonowane i łatwiej będzie je ukryć. Nie można tego powiedzieć o ciemnych i intensywnych brązach, przy których każdy problem skóry (trądzik, rumień, zaczerwienienia, widoczne naczynka) będą trudniejsze do ukrycia i znacznie widoczne zwłaszcza przy bardzo jasnej skórze.

Brązowe farby do włosów Garnier – koloryzacja i pielęgnacja w jednym

Pamiętaj, że sedno pięknego koloru tkwi w farbie, jaką do koloryzacji zastosujesz. Farby Garnier w odcieniach jasnego brązu są gwarancją nie tylko idealnego brązu, ale również zdrowej kondycji Twoich włosów. To dlatego warto wybrać farby Garnier, ponieważ nawet najpiękniejszy brąz nie będzie dobrze wyglądał, gdy Twoje włosy będą osłabione lub zniszczone. Skup się zatem nie tylko na koloryzacji, ale również odpowiedniej trosce. Wybierając farby Garnier możesz mieć pewność, że podczas farbowania każdy kosmyk zostanie poddany pielęgnacji, jednak na tym nie powinna się ona zakończyć. Zainwestuj w dobre kosmetyki do włosów brąz po farbowaniu, które pomogą Ci zachować intensywny i długotrwały brąz na Twoich włosach. Produkty do pielęgnacji włosów znajdziesz również w ofercie marki Garnier.

Najczęściej wybierane farby z Garniera

Garnier Olia to farby, które nie zawierają amoniaku – najbardziej szkodliwego składnika względem struktury włosa. Bazują natomiast na olejkach kwiatowych, zapewniających idealne pokrycie włosów kolorem przy jednoczesnej ich pielęgnacji. Włosy po farbowaniu nie tylko są jednolicie pokryte długotrwałym kolorem, ale także poprawia się ich jakość i kondycja, ponieważ są miękkie, gładkie i lśniące.
Garnier Color Naturals to farby nastawione na nadanie włosom intensywnego i niezwykle długotrwałego koloru. Dodatkowo sprawiają, że włosy są jedwabiste w dotyku i łatwe w stylizacji. Farby to dobroczynne działanie zawdzięczają drogocennym olejkom, na których wyciągach bazuje skład Color Naturals. Oliwka, awokado i karite są cennymi olejkami, dzięki którym włosy są otoczone pielęgnacyjną troską jeszcze na długo po farbowaniu.

Garnier Color Sensation to farba, która w rzeczywistości jest kremem koloryzującym. Taka, a nie inna formuła jest gwarancją pełnego głębi koloru, który prezentuje się niezwykle lekko i naturalnie. Tafla włosów pięknie odbija światło, dzięki czemu uzyskany tą farbą brąz jest świetlisty i ma lustrzany blask. Krem koloryzujący ma dodatkowo przyjemny zapach o kwiatowym aromacie, co zapewnia o przyjemnej koloryzacji.

Written by Alicja