Koszule męskie jako niezbędny dodatek do garnituru i swetra

Moda

Koszule męskie są niezbędnym dodatkiem do garnituru oraz swetra. Swetra rozpinanego, czarnego, szarego, brązowego. Czasami koszule nosi się solo, bez marynarki i swetra. Takie koszule mogą być bardziej wyraziste, w pasy, kwiaty, geometryczne wzory, przykuwają uwagę i podkreślają indywidualny charakter panów, którzy je noszą. Eleganckie koszule mają wysoką jakość oraz niepowtarzalny styl. Każdy pan ucieszy się z takiej koszuli, ponieważ jest ona wyjątkowa, pokazuje otoczeniu, że ma do czynienia z niebanalnym mężczyzną.

Jak być oryginalnym?

Bycie oryginalnym panem wymaga całego zestawu akcesoriów. Producenci koszul męskich są przygotowani i mają ofertę dla panów o duszy artysty. Takie koszule są w monokolorze, z dłuższymi kołnierzykami, z szerokimi mankietami. Mogą być w motyle, kwiaty, obrazy Picassa, Dalego lub innych artystów. Producenci koszul męskich zatrudniają projektantów, którzy opracowują interesujące wzory i kroje. Później rynek weryfikuje ich jakość oraz popularność. Jeśli nie przyjmą się, są zastępowane innymi wzorami. Takie wzornictwo jest potrzebne, aby testować popyt na dany model oraz sprawiać, że klient ma wybór. Co roku pojawiają się nowinki, jednak klasyczne białe, niebieskie, szare koszule nadal są chętnie nabywane oraz noszone. One pasują do wszystkiego i na każdą okazję.

 

Koszule stonowane także mają zwolenników

Część panów wybiera koszule stonowane, delikatne, subtelne, odpowiednie do garniturów w stylu biznesowym. Oferta dla nich zawsze jest gotowa i dostępna na rynku. Warto zatem sięgać po nią i mieć takich koszul kilkanaście w szafie. Znane są przypadki, gdy pan kupuje koszule, a po jednym dniu je wyrzuca. Nie ma czasu na pranie, nie ma na to ochoty. Taki klient wybierze koszule tańsze i niższej jakości. Panowie z klasą i kasą wolą koszule typu Windsor, do tego krawaty dobrej jakości, eleganckie garnitury i wizytowe buty na cienkiej podeszwie. Bez takich elementów ubrania nie będzie elegancji.

Zatem warto zadbać o to, aby elegancki pan miał w swoich zasobach ciekawe ubrania, dobre buty, jedwabne krawaty i szaliki, co najmniej kilkanaście koszul na różne okazje. Wówczas będzie dobrze ubrany i przygotowany na różnorodne życiowe okoliczności. Dobre koszule kupuje się raz w roku, dostosowując się do trendów oraz wzornictwa. Wybierając najlepsze, najbardziej modne kolory i wzory, szukając niszowych projektantów lub stawiając na najbardziej znanych designerów. Wszystko zależy od potrzeb danej osoby. Jeśli elegancki ma problem z doborem ubrań to wówczas powinien zwrócić się po pomoc do stylistki, która wybierze najlepsze ubranie dla niego. Jest to najlepsze rozwiązanie. Może być jednak kosztowne, bo będzie wiązało się z wymianą większości garderoby na nową. Jeśli pan nie ma takiego budżetu to powinien poprosić stylistkę o poradę, lecz nie wymieniać całej garderoby, bo na to na razie go wcale nie stać. Zakup dwóch-trzech nowych koszul powinien być całkiem wystarczający. Inne elementy garderoby można dokupić sukcesywnie, stopniowo, w miarę dopływu gotówki.

 

Artykuł powstał przy wspópracy z producentem koszul męskich Repablo
Written by Karol