Łóżka dla dzieci

Dom i Wnętrze

W ówczesnych czasach bardzo duża liczba osób cierpi z powodu bezsenności. Wśród przyczyn wyróżnia się nie tylko stres, zbyt szybkie tempo życia czy złą dietę, ale również niewygodne łóżko.

Niestety wielu ludzi odpoczywa na źle dobranych sofach czy też kanapach. Aby temu zapobiec warto zainwestować w mebel, który sprawi, że będziemy rano wypoczęci i pełni zapału do pracy, bądź szkoły.

 

Dla osób, które posiadają przestronne sypialnie polecamy duże łóżka wykonane z litego drewna ze stelażem, którego wytrzymałość wynosi ok. 150 kg. Są one przystosowane do materacy o grubości do 14 cm. Ostatnimi czasy ogromna popularność zyskały łóżka podwójne, które świetnie sprawdzą się w pokoju dziecięcym. Charakteryzują się tym, iż dolna część jest wysuwana, dlatego swobodnie pomieszczą dwoje dzieci w niewielkim pokoju. Są one niezwykle bezpieczne, ponieważ posiadają barierki ochronne oraz zaokrąglone ranty. Oprócz tego posiadają szuflady na pościel, które swobodnie pomieszczą dwa komplety pierzyn i poduszek. Łóżka dostępne są w takich kolorach jak Tik, biały, Palisander oraz Dąb bielony. Należy podkreślić, iż wykonane zostały z bezpiecznych wodnych impregnatów.

 

ŁÓŻKA DLA DZIECI

Do pokoju niemowlęcego warto zakupić nowoczesne, dwustronnie malowane łóżeczko wykonane z bezpiecznych i nietoksycznych elementów. Zrobione zostało z drewna litego, a całość montowana jest za pomocą śrub młotkowych, które powodują, iż jest ono łatwe w montażu i demontażu. Łóżko posiada wyciągane szczeble, dzięki którym starsze dzieci mogą swobodnie wychodzić i wchodzić do łóżeczka.

Antresola świetnie sprawdzi się w niewielkim pokoju u nastolatka. Przestrzeń, która znajduje się pod łóżkiem może służyć jako kącik zabaw. Oprócz tego można ją wypełnić za pomocą biurka, przy którym młody człowiek będzie odrabiał lekcje oraz oddawał się pasjom. Mebel ten wykonany jest z niezwykle stabilnych i trwałych elementów. Jego wytrzymałość to 150 kg. Zawiera ono zabezpieczenie w postaci barierek oraz wymienny materac. Wykonane jest zarówno z litego drewna jak i płyty meblowej. Wejście do łóżka można zamontować zarówno z prawej jak i lewej strony. Jest to łóżko, z którego będzie zadowolone każde dziecko.

Wybierając odpowiednie kanapy warto zwrócić uwagę także na materac, ponieważ to właśnie od niego zależy komfort naszego snu. Wśród najlepszych wyróżnia się piankowo- kokosowe, piankowe, lateksowe oraz termoelastyczne. Są one niezwykle wygodne i wytrzymałe.

Źródło zdjęć: wnm-group.pl

 


Źródło zdjęć: wnm-group.pl

 

Written by Alicja