Meble tapicerowane Zonda

Dom i Wnętrze

Ponadczasowy wygląd, niezwykła funkcjonalność oraz 100 % wygody – narożnik Zonda1 oraz Zonda2. Który opłaca się wybrać? Na co zwrócić uwagę? Czy jeden jest gorszy od drugiego?
 

kanapy
 

Lanomeble.pl prezentują nam bogatą ofertę mebli. Znajdziemy wśród nich te tapicerowane jak i nie, te do każdego pomieszczenia naszego domu, młodzieżowe oraz systemowe. Innymi słowy wszystko, co nam się zamarzy zakupić możemy w tym sklepie. Jednak skupmy się dziś na konkretnej rzeczy – kanapie narożnikowej. Do wyboru mamy dwa modele Zonda1 oraz Zonda2. Czy pomiędzy nimi są jakieś znaczące różnice?
 

kanapy Lano Meble
 

Na początku cena. Jest to jeden z ważniejszych kryteriów wyboru. Zonda1 jest ewidentnie droższa od modelu numer 2 i to prawie o 25 %. Następnie skupmy się na drugim równie ważnym aspekcie, mianowicie na wymiarach. Są one de facto podobne z wyjątkiem szerokości – Zonda1 jest szersza o niecałe 40 cm od modelu 2, a co za tym idzie jej powierzchnia spania również ulega zwiększeniu. W obydwu przypadkach wykonanie jest na najwyższym poziomie. Stelaż wykonany jest z drewna. W siedziskach umieszczona została specjalna sprężyna bonell oraz wysokoelastyczna pianka meblowa HR. Oparcia natomiast wykonano przy użyciu silikonu. Wyżej wspomniana pianka służy zapewnieniu optymalnej elastyczności punktowej oraz aktywnej wentylacji. Plusem jest fakt, że posiada ona niewielką masę własną. Jako, że w samej jej strukturze znajdują się miliony otworków, pozwala to na zapewnienie idealnego dopasowania jej do kształtu naszego ciała. Co za tym idzie wzrasta komfort użytkowania. W porównaniu do zwykłej pianki, ta wysokoelastyczna nie odkształca się, a jej żywotność jest o wiele dłuższa. Do zalet obydwu modeli należy kolorystyka. Możemy wybrać dowolną tkaninę z zawartego wzornika.

kanapy Lano Meble

Jakie funkcje posiadają obydwie kanapy? Również takie same: funkcja spania – rozkładana zostaje środkowa część narożnika, a produkt zawiera dwa dużej pojemniki na pościel. To, co różni te dwa modele z wyjątkiem ceny oraz wielkości to narożniki. Zonda1 posiada dwa narożniki, każdy po jednej stronie, natomiast Zonda2 jeden narożnik, zależnie od nas do ustawienia w dowolnej konfiguracji po prawej bądź po lewej stronie. Wybór odpowiedniego modelu zależy od wystroju naszej sypialni.

  


Źródło grafiki i informacji:
lanomeble.pl
fotolia.pl


Written by Karol