Orientalna Zumba na co dzień w stolicy

Sport

W dzisiejszych czasach bardzo modne jest bycie „fit” – zdrowe odżywianie, ćwiczenie, treningi. Nie każdy sport jest dostosowany do każdego, wprawdzie wszędzie są różne poziomy zaawansowania jednak różne osoby maja różne predyspozycje.

W latach 90-tych przez przypadek powstała nowa metoda ćwiczeń – Zumba. Instruktor aerobiku zapomniał muzyki z podkładem na zajęcia, w związku z czym wykorzystał swoją ulubioną, którą miał pod ręką – latynoską. Zajęcia były totalną improwizacją jednak szybko przyjęły się w rodzimej Kolumbii, a od lat 2000 znalazły rzeszę zwolenników również w USA a potem na całym świecie również jako „Zumba Fitness”.

Każdy miłośnik tych ćwiczeń oraz każdy kto chciałby je poznać i świetnie się bawić a mieszka, przebywa bądź nawet przez jakiś czas będzie w Warszawie powinien odwiedzić Fitness Club & Solarium Smolna 10 (smolna10.pl). Jest to idealne miejsce aby zadbać o swoją kondycje. Zajęcia Zumby odbywają się tu 7 razy w tygodniu o różnych godzinach, każdy znajdzie odpowiednią, aby świetnie się bawić jednocześnie dbając o swój wygląd. Przy okazji zajęć Zumby odwiedzając Nasz Fitness Club & Solarium Smolna 10 mają Państwo do dyspozycji również siłownię, solarium oraz fryzjera nie muszą Państwo chodzić w kilka miejsc – jedno wystarczy! Zapisy do naszego klubu są aktualnie bez opłaty rejestracyjnej, jak również akceptujemy kartę Multisport.

Zumba to przede wszystkim proste kroki taneczne połączone doskonałą kombinacją energicznych ruchów latynoskich a przy tym duża dawka pozytywnej energii.

Dlaczego Zumba jest tak świetna dla każdego? Ponieważ zapewnia nam trening całego ciała, poprawia naszą kondycję ciała jak i zdrowia – dzięki niemu obniżymy ciśnienie krwi, wzmocnimy nasze serce oraz układ krwionośny, a nawet wyostrzymy zmysły i pobudzimy umysł. Dzięki temu, że Zumba jest treningiem cardio skutecznie spalimy kalorie, a dzięki intensywnym ruchom wydzielimy endorfiny, które pozwolą załagodzić stres całego dnia.

W naszym Klubie w Warszawie mogą Państwo uczestniczyć w zajęciach Zumba Fitness oraz Toning. Pierwsze z nich to połączenie aerobiku oraz treningu wytrzymałościowego. Podczas zajęć Zumba Toning wykorzystuje się dodatkowo ciężarki – „toning sticks”, jest to połączenie treningu cardio z dynamicznymi ćwiczeniami oporowymi wszystko to przy latynoamerykańskich rytmach.

Zumba w Warszawie – najlepsza tylko w Fitness Club & Solarium Smolna 10!!!


Źródła grafik:
logandancesydney.com.au
dance2tone.com
eagle-crest.com


Written by Karol