Pakiet SPA prezentem dla nowożeńców?

Zdrowie Uroda

Goście zaproszeni na wesele, zwykle mają problem z wyborem odpowiedniego prezentu. Młodzi ludzie nie zawsze życzą sobie sprzęt gospodarstwa domowego, ponieważ chcą uniknąć kłopotów z posiadaniem siedmiu żelazek, czy czterech kuchenek mikrofalowych. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na ofiarowanie pieniędzy.

Jest to prezent praktyczny, bowiem pozwala Parze Młodej na przeznaczenie gotówki na dowolny cel. Jeżeli jednak goście koniecznie chcą coś kupić, warto pomyśleć o spa dla nowożeńców. Taki prezent może okazać się nie lada niespodzianką.

Wiele ośrodków odnowy biologicznej oferuje specjalne pakiety dla świeżo upieczonych małżonków. Szeroka oferta dostosowana jest do możliwości finansowych każdego. Dostępne są jedno- i dwudniowe pakiety, a także pakiety obejmujące całotygodniowy pobyt w ośrodku.

Przykładowy jednodniowy pobyt w SPA może zawierać kąpiel z butelką szampana. Romantyczny nastrój podkreśli także blask świec oraz aromat przyjemnych olejków. Po kąpieli małżonkowie zapraszani są ma masaż relaksujący, saunę fińską. Pobyt w SPA kończy się najczęściej na kolacji z lampką czerwonego wina.

Pakiety kilkudniowej łączą w wiele innych zabiegów, które koją zmysły i pielęgnują ciało oraz wzmacniają więzi między małżonkami.

SPA dla nowożeńców może okazać się niezwykłą niespodzianką. Wszystkie ośrodki odnowy biologicznej oferuje vouchery, których nie trzeba wykorzystywać w określonym terminie. Zwykle Pary Młode mają 3 miesiące (bo tyle zwykle ważne są kupony), by wybrać się do ośrodka SPA na zabiegi.

 
Źródło grafiki:
giftblooms.com

Written by Karol