Spodnie damskie – FabrykaJeansow.pl Lookbook

Lookbooki, Moda

Spodnie materiałowe – od lat (albo i wieków!) uniwersalne. Można je założyć nie tylko na spacer, ale i na uroczystą kolacje. Pasujące do bluzek, bluz, kurtek, czy marynarek. Ale co najważniejsze – mamy pełną dowolność kolorów. Już nie tylko czarno – białe, ale i w rozmaitych kolorach (jak na przykład beż), ale nie tylko.Bardzo często spodnie materiałowe są również dostępne w różnego rodzaju wzorach. Od pasków, po ostatnio bardzo modne kwiatowe kompozycje. Wracając jednak do kolorów – ostatnio bardzo popularna są tak zwane odcienie miętowe. Dostępne zarówno zapinane, jak i na gumce. Wszystko jest istotne, ale najważniejsze jest, to, by zawsze prezentować się modnie i elegancko!


Spodnie skórzane – kiedyś również przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn, dziś idealnie podkreślające kobiece kształty. Dawniej noszone wyłącznie w specjalnych okazjach przy jeździe motocyklem, lub sportowym samochodem, tak dla dodatku, by podkreślić wyjątkowość sytuacji. Teraz kobiety zakładają spodnie skórzane niemal każdego dnia. Skórzane spodnie dopasowane do sylwetki przede wszystkim podkreślają zgrabne nogi kobiety. Nie można również nie dodać, że sylwetka w dobrze dopasowanych spodniach prezentuje się dość seksownie. Jeśli chodzi o kolory, to spodnie skórzane nie ograniczają się do jednego koloru. Choć tu dominuje czarny, to można również dostać w kolorze beżowym, brązowym, a nawet niebieskim. Podobnie jak w przypadku spodni materiałowych dostać można zarówno na gumkach, jak i zapinane.


Fabrykajeansów.pl – nie tylko jeansy!

Firma fabryka jeansów mimo swojej nazwy nie ogranicza się wyłącznie do jednego gatunku spodni. Mamy tu również zarówno szeroki wybór spodni skórzanych, jak i materiałowych. Materiałowe, niezwykle eleganckie, przylegające do ciała, dostępne w stonowanych kolorach – głownie czarny i granatowy. Z kolei spodnie skórzane dostępne są przede wszystkim w rozmaitych odcieniach czerni. Firma zapewnia nie tylko szeroki wybór rozmiarów i fasonów, ale i solidność wykonania i materiały z najwyższej jakości. Źródło:

FabrykaJeansów.pl – spodnie damskie jeansowe

Written by Karol