Sztuczna trawa na balkon w bloku

Dom i Wnętrze

Sztuczna trawa kojarzy nam się głównie z nowoczesnymi obiektami piłkarskimi, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by mieć ją również na swoim balkonie czy tarasie. W ten sposób można zamienić zimne betonowe podłoże na piękną i zieloną powierzchnię.

Balkon jest dla mieszkańców bloku małą namiastką ogrodu, dlatego tak często widzimy tam parasole, czy kwiaty z doniczkami. Dzięki nim podczas letnich dni o wiele przyjemniej poczytać książkę czy zjeść kolację na świeżym powietrzu.

Efekt zielonego balkonu znacznie podkreśla sztuczna trawa, którą można zainstalować za niewielkie pieniądze i do tego w dość łatwy sposób. Oprócz oczywistych walorów estetycznych, zaletą syntetycznej trawy jest też odporność na uszkodzenia, wilgoć i działanie promieni UV. Nie sposób pominąć też niezwykle istotnego czynnika: trawy sztucznej nie trzeba pielęgnować. 

Syntetyczna trawa jest idealnym produktem na balkon, ale także do innych miejsc, w których niemożliwe jest założenie trawnika, lub jest ono po prostu nieopłacalne. Równie dobrze mogą ją wykorzystać właściciele pubów, restauracji, sklepów czy innych obiektów usługowo-handlowych. Syntetyczną trawę można zauważyć też na basenach czy podczas imprez masowych. 

Każdy klient, który chciałby zakupić sztuczną trawę, powinien w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na to, kto jest jej producentem. Tylko trawy syntetyczne znanych przedsiębiorstw zapewnią komfort użytkowania i wysoką jakość. W Polsce z pewnością warto korzystać z usług firmy Ace24, która zajmuje się bezpośrednim importem i dystrybucją wiecznie zielonych trawników syntetycznych. Firma jest obecna na rynku od 1989 roku, więc przez ten czas zdobyła ogromne doświadczenie i wiedzę potrzebną w tej branży. To z kolei przekłada się na możliwość zaoferowania niskich cen za produkt naprawdę wysokiej jakości, który posiada wszelkie atesty i jest bezpieczny dla zdrowia. To co zwraca uwagę, to także fakt, że trawy syntetyczne oferowane przez Ace24 wyprodukowano na terenie państw Unii Europejskiej. 

Najlepsze trawy do zastosowania na balkonie:

Ibiza Verde – 79,99zł/m2

Havanna – 69,99zł/m2

Źródło:

http://www.sztuczna-trawa.eu/ukadanie-i-czenie-sztucznej-trawy

Written by Alicja