Sztuczna trawa rozwiązaniem problemów z wydeptaną trawą

Ogrodnictwo

Miałeś kiedyś problemy z wydeptaną trawą? Wydeptana trawa, która nie chce odrosnąć jest problemem wielu ogrodów. Jej sianie na nowo w niczym nie pomaga, ponieważ trawa będzie i tak zanikać w miejscach, w których się chodzi. Rozwiązaniem tego problemu jest sztuczna trawa.

Brighton – Ma 16 milimetrów i dla odbiorcy sprawia wrażenie świeżo skoszonej trawy. Nie wymaga skomplikowanego montażu, a jej najlepszą cechą jest kolor – nie ulega blaknięciu, przez co wygląda świeżo przez cały rok. Wykonana w Belgii przy całkowitym użyciu polipropylenu. I co najważniejsze – jest całkowicie bezpieczna zarówno dla ludzi, jak i zwierząt.

Cofmort Verde – Naturalna w wyglądzie. Dzięki swojej szerokości (400 cm) może być rozłożona nawet na szerokiej powierzchni. Dzięki wysokości 30 milimetrów waży około 2,15 kilograma na metr. Trawa Comfort Verde posiada dwupoziomowe runo, dzięki czemu zawsze prezentuje się bardzo naturalnie. Określana jako bardzo wytrzymała w nawet trudnych warunkach atmosferycznych, a także idealna dla osób, które szukają trawy wysokiej jakości.

Havana – podobnie jak wyżej wymienione. Efektowna, wytrzymała, wyprodukowana z materiałów najwyższej jakości.

Marbella Verde Mopki – jej mocny i skręcony włos, który jest bardzo wytrzymały i gruby sprawia, że trawa Marbella Verde Mopki idealnie nadaje się do różnego rodzaju boisk i kortów tenisowych. Wysoka na 9 milimetrów, szeroka na 400 centymetrów. U podłoża mamy mopki, dzięki nim używanie trawy staje się jeszcze bardziej przyjemne. Co ważne nie wymaga dodatkowej pielęgnacji. Również jest określana jako trawa mogąca służyć na wiele lat.

Atlas Verde – jedna z najwyższych bo ma 25 milimetrów wysokości, jej szerokość, to również 400 centymetrów. Do trawy Atlas Verde dołączony jest atest DIN 61151. Sprawdza się w każdej sytuacji, głownie dzięki szybkiemu montażowi. A w wyjątkowych sytuacjach można ją również szybko zdjąć. Waży niewiele (2,5 kilograma), a dzięki temu może być łatwo transportowana. Posiada gwarancje najwyższej jakości.

Patio S – Trawa o strukturze wykładziny. Również zakładanie jest bardzo wygodne. Jej największa zaleta to szerokość, i dostępność rozmiaru (400, 300,200,133,100 centymetrów). Dzięki temu używana jest w pomieszczeniach, w ogrodach, a także często jako element dekoracyjny. Patio S wyróżnia się jeszcze jednym – swoją lekkością, gdyż waży zaledwie 1 kg/m2. 


Written by Karol