Urządzenia przemysłowe Karcher

Dom i Wnętrze

Firma Karcher stanowi wiodącą markę na całym świecie. Znana jest głównie z urządzeń i środków czystości, które robią ogromną furorę nie tylko w zakładach pracy, ale również w zaciszu własnego domu.

Ostatnimi czasy bardzo popularne stały się mopy i myjki elektroniczne. Są to wysokiej jakości urządzenia, które sprawdzają się w każdym domu. Mop elektroniczny charakteryzuje się dużą prędkością obrotową padów, która wynosi 500 obrotów na minutę. Jest to urządzenie o mocy 460 watów. Posiada zbiornik na wodę o pojemności 200 mililitrów. Czas schnięcia podłogi wynosi 2 minuty. Ogromnym atutem mopa jest to, iż jego użycie nie wymaga siły. Świetnie sprawdza się w każdym pomieszczeniu.

Myjka do okien jest nieodłącznym gadżetem każdego gospodarstwa domowego. Karcher WV zawiera spryskiwacz z wbudowanym padem oraz ściągaczkę. Zawiera ona baterię litowo- jonową i jest bardzo wygodna w użyciu. Nadaje się do czyszczenia okien i innych przedmiotów wykonanych ze szkła. Dzięki niej brud zostanie dokładnie usunięty, a powierzchnie cieszą się czystością i świeżością.

Zamiatarki to nowoczesne urządzenia, które wykorzystywane są nie tylko w domu, ale również w zakładach pracy. Ich ogromnym plusem jest to, iż świetnie radzą sobie ze zbieraniem liści, papierów, piasku i innych przedmiotów. Zamiatarki Karcher są niezwykle wydajne i wygodne (wydajność wynosi od 1000-2500 w zależności od zamiatarki). Posiadają one duży zbiornik na śmieci oraz szereg szczotek bocznych, które łatwo usuną zabrudzenia. Można korzystać z nich zarówno w mieszkaniu jak również w biurach, alejach czy na obszarach wokół domu. Polecane są dla osób, które mają problemy z kręgosłupem, gdyż nie wymagają schylania się.

W większych pomieszczeniach niezbędne mogą okazać się szorowarki. Można tu wyróżnić szorowarki ręczne i z systemem step-on. Te pierwsze przeznaczone są do powierzchni od 1000 do ok. 3000 metrów kwadratowych. Obsługiwane są ręcznie. Są to urządzenia, dzięki którym łatwiej jest zachować czystość na większych powierzchniach. Szorowarki step-on świetnie sprawdzają się zarówno w dużych halach, magazynach jak i galeriach handlowych czy na lotniskach. Zawierają one pokrętło, za pomocą którego obsługa urządzenia jest znacznie łatwiejsza. Posiadają zarówno kabel zasilający, jak i miejsce na baterie. Jest to bardzo wygodny sprzęt, który łatwo zaopatruje się w wodę.

Źródło:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kärcher

https://mjm.com.pl

Written by Alicja