Wspólny Rynek – jak to działa?

Biznes Finanse

Firma Wspólny Rynek powstała przy udziale ludzi pasji, pragnących by ich praca przekładała się na rozwój zarówno własny jak i kontrahentów. Misją Wspólnego Rynku jest wsparcie współpracy pomiędzy firmami. W dawnych czasach współpraca między podmiotami gospodarczymi pochodzącymi z różnych państw – a tym samym posługującymi się  inną walutą – napotykała wiele trudności natury technicznej. Nasza firma z powodzeniem oferuje wymianę walut pomiędzy kontrahentami na przejrzystych zasadach. Aktualnie oferowana jest wymiana walut: EUR na PLN oraz PLN na EUR. Oferta Wspólnego Rynku jest skierowana do przedsiębiorstw (spółek akcyjnych, cywilnych) oraz osób cywilnych, które mają zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie RP.

Oferowana platforma wymiany walut działa w systemie 7/24 – siedem dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę, co z pewnością ułatwia prowadzenie interesów międzynarodowych.

Wspólny Rynek jako organizacja kieruje się prostymi zasadami, takimi jak:

przejrzystość (określona cena usługi, księgi rachunkowe Wspólnego Rynku są prowadzone przez KPMG, wymiana walut wedle ściśle określonego kursu zarówno dla kupujących jak i sprzedających)

prostota (zrozumiałe zasady współpracy, Klient otrzymuje dostęp do intuicyjnej platformy transakcyjnej)

bezpieczeństwo (rachunki biorące udział w transakcji są weryfikowane, dwu etapowa weryfikacja każdego przelewu wychodzącego, stały nadzór Generalnego Inspektora Informacji Finansowej)

oszczędność (wymiana walut na korzystniejszych warunkach niż w klasycznych kantorach, brak ukrytych kosztów, darmowe przelewy na rachunki rozliczeniowe Klientów)

Źródło:
wspolnyrynek.pl

 

 

 

Written by Karol